Sieć serwerów Counter-Strike Dust2.pl

Pełna wersja: Bugatti Veyron
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: bugatti_veyron_16.4_super_sport_2010_01-...460381.jpg]
Bugatti Veyron Super Sport w Top Gear – auto zostało wyposażone w 16-cylindrowy motor benzynowy generujący z 8 litrów pojemności 1200 KM mocy oraz 1500 Nm momentu obrotowego. Przyspiesza do pierwszej „setki” w niecałe 2,5 sekundy i potrafi osiągnąć 300 km/h po 15 sekundach od startu. Auto pozbawione ogranicznika prędkości potrafią pędzić nawet 434 km/h. Bugatti Veyron Super Sport został zapisany w Księdze rekordów Guinnessa jako najszybsze produkowane seryjnie auto na świecie.

Bugatti nie mogło zabraknąć w znanym programie Top Gear gdzie przeszło próbę na torze w rękach oswoionego kierowcy wyścigowego czyli Stiga. Zobacz film i przekonaj się jaki uzyskało czas przejazdu.


Top Gear – Stig w Bugatti Veyron Super Sport


Źródło: http://www.auto-blog.pl
No no tak między Bogiem a prawdą to niechciał bym mieć takiego auta za duże wkładny finansowe by to kosztowało ;3

Zabił bym się w takim aucie ;3

Wole Subaru Impreze STI ;D
Hmm.. Albo gdyby się coś popsuło? :D Byś się nie wypłacił.
Zacytuję mojego polskiego idola, Kubę Wojewódzkiego. Podczas rozmowy z Wojtkiem Szczęsnym padła wzmianka o tymże właśnie gównie. Co powiedział Kuba?

"Bugatti Veyron, każdy bogaty idiota może sobie kupić"

W każdym razie ani trochę nie podoba mi się ten samochód. Osiągi ma dobre, ale te auta strasznie szybko się sypią. Poza tym paskudnie wygląda. Wygląda jak wyklepane Audi R8 po czołówce z pociągiem. ;x Porównajcie go sobie do Lambo Aventadora.
Przekierowanie