Sieć serwerów Counter-Strike Dust2.pl

Pełna wersja: Tajemnica sukcesów wielkiej Barcelony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 69651-tajemnica-sukcesow-wielkiej-barcelony.jpg]


Taka jest wasza BARCA :P:P
1. Strzelali prosto w ich ręce, nie mieli czasu na cofnięcie ich, dlatego sędzia nie zareagował.

2. A bo inne drużyny tego nie robią? Real robi to samo, Chelsea to samo, Legia to samo, bla bla bla, można tak wszystkie drużyny świata wymienić. Ciulowy argument.

3. Inni słyszeli, a on nie. Jeju, a to pech. Nie powinni go wpuszczać na boisko, skoro ma problemy ze słuchem.

4. Pepe faulował o wiele brutalniej.

5. Jesteś pewien, że on nie powiedział czegoś innego, a te cioty z Realu po przegranej wymyślali jakieś głupoty, żeby tylko znaleźć coś żałosnego na Barcelonę?

6. Real też wymuszał, więc nie pier*ol głupot, że tylko Barca jest taka zła.

7. Nieuznana bramka... Sędzia też człowiek, może się pomylić.Wymieniłeś wszędzie to, co robi każda drużyna świata, więc...


Sukces Barcelony tkwi w ich zgraniu, nie jakichś głupot w stylu faworyzowania przez sędziów. No bo niby dlaczego mają ich faworyzować? Niczym się nie różnią od innych drużyn, jedynie tym, że są od nich lepsi ^,^


Przegrywać też trzeba umieć.
Pierwszy podpunkt hmmm krótko sędzia był po stronie Barcelony i dlatego z boiska wyleciał Abidal (czerwona kartka) oczywiście była podyktowana niesłusznie.

Co do drugiego punktu w tym meczu sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Bojana więc cacek pierw obejrzyj mecz a potem zakładaj takie głupie tematy. Zwykle postępują tak jakieś 15-latki, które nie umieją się pogodzic po przegranej.
ale naprawdę ;) to co robi barca to nie można nazwać grą "fair-play"
symulują w każdej możliwej sytuacji :( wymuszają niepotrzebną presję na arbitrze który "zmuszony" jest do dania kartki przeciwnikowi ;( palanty i tyle :)
Ogarnij się trochę widzisz symulacje tylko i wyłącznie graczy Barcelony real nie jest lepszy Krystyna i nurek(di maria) ich nawet nie trzeba dotykac żeby padali na ziemię:D Następny kibol co obejrzał jeden mecz obu zespołów i stwierdza takie fakty żenada...
Cytat: wymuszają niepotrzebną presję na arbitrze który "zmuszony" jest do dania kartki przeciwnikowi ;( palanty i tyle [Obrazek: smile.gif]
hmmm. a ten cały coach "The Special One" nie wymusza presji na arbitrze?? Krystyna z gazowni też nie?? a może ta cała maria też nie?? Może powiesz, że ten łysol na obronie nie wymusza?? Co do barcelony, to jest tam 1 zawodnik, który wymusza tą presje... Busquets. Co do tego faulu to zobacz miejsce w jakie uderzał Srepe, a w jakie uderzał Pedro... Pedro uderzył w ochraniacz... Mecz z Chelsea... Sędzia pomylił się pare razy i na korzyść Barcelony i na korzyść Chelsea. Chłopie... Gracze "Srealu" nie potrafią nawet pucharu trzymać (Puchar Hiszpanii) pffff.


Vamos Barca


P.S. Hala Madrid!! Real to shit!!!
Przekierowanie