Sieć serwerów Counter-Strike Dust2.pl

Pełna wersja: Ogarnięcie tego wszystkiego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Patrzcie co tu się dzieje. DR pełny a reszta serwerów? Pustki totalne. DD2 wyłączony (akurat teraz), Speed Painting też. Każdy odchodzi, tylko ten DR się trzyma. Ekipa forum/serwerów powinna znaleźć te 2-3h dziennie i ogarnąć to co się dzieje, bo z dnia na dzień coraz gorzej. Prawie że pokochałem tą sieć (znalazłem ją przypadkowo xD), ale to co się teraz dzieje jest nie do pomyślenia. @❖ DiKey masz taki zarobek z vipów (bo widać że masz bo vipów dużo jest na DR), weź przeznacz ~25zł/mc na reklamę, a na pewno to jakoś ściągnie graczy, jeśli bym miał jakieś profity z tego mógłbym robić dziennie 500 reklam na forach :)PS. Nie zniosłem tego co tutaj się dzieje to musiałem to napisać :).
Ja to dusze w sobie od 2 miechów, ale jakoś wiele nie przychodzi mi na myśl co moge zrobić &D Mam pare pomysłów, ale albo mnie odwołują do innych &D albo mają jakies zastrzeżenia np.: ze ktoś nie ma złotówki na reklame &D. Szkoda gadać :)
Jeśli tak problem z kasą mogę wyłożyć 100zł-200zł, ale muszę też mieć z tego profit :)

Ja to dusiłem od 2 tygodni, ale w końcu po kilku piwach wybuchłem xD
ja tak samo jak ZaQ dusze w sobie zrobił bym coś no ale sam nie dam rady mogę po reklamować surfa gdy ktoś by mi napisał na PW mogę zrobić trochę reklam a surf nie wliczając DR nie jest taki cały czas pusty z nim da się coś zrobić bo czasem to nawet po 5 osób w ct i tero
CO TO ZA BUNTY??!! BAN, KOSZ, KŁÓDKA, KONIEC TEMATU!!!!!!!1!!!!!!111111

A tak serio - ja mam zaliczenia, nie mam czasu. Ledwo odpisuję na PW, które nawet nie powinny do mnie trafić : Reklama za 25 PLN zapełni serwer na tydzień, po którym sytuacja wróci do tego co obserwujemy obecnie. Jedynie konkurs mógłby zatrzymać część graczy. Z kolei konkurs mógłby jedynie @▩ Kamil ogarnąć, ale znając życie gówno zrobi (bo przecież pół roku temu mówił, że nie ma czasu &D i pewnie już do niego Miśka przyjechała). Opiekunowie serwerów też niezbyt chętnie cokolwiek robią. Nowe mapki, RSy? Zapomnijcie troll
Konkurs powiadasz? Mieliśmy rozmowę, ale nic nie wynikło. Daj mi pozwolenie na zorganizowanie konkursu gdzie wy zyskacie i ja :)
Skoro Neo zobowiązuje się przeznaczyć pewną sumkę na reklamę, to w czym problem Dikey? troll Zabronisz mu? &D
@❖ DiKey sam sobie wybierasz ekipe więc teraz nie zwalaj na nich:) A skoro jesteś wodzem to pownienes być przykładem, a póki co przez sesje, nim nie jesteś :
Opiekunowie to już wgl nie interesują się serwerami...
Ostatni raz opiekuna na serwerze widziałem z 5 dni temu i to była Fumcia a reszta to nikt.
Ja bym proponował sprawdzić aktywność adminów na wszystkich serwerach bo adminów jest pełno a z tego gra pare osób i poprostu odebrać im adminy i wgl.
Na wakacje też mogę przeznaczyć jakąś kaskę na Coda lub coś innego.
Dikey do roboty ! ;)
Problem w tym, że wiele osób w tej chwili nie ma czasu, gdyż ogarniają oceny (jak np. ja)
Stron: 1 2
Przekierowanie