Sieć serwerów Counter-Strike Dust2.pl

Pełna wersja: Skarga ZaQ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zmasakrowałem go w temacie o mnie i on w zamian dał mi reputację "nie płacz tyle", bo nie potrafi wymyślić sensownych argumentów. facepalm Zachowanie godne moderatora forum. Wnoszę o usunięcie mi tej negatywnej reputacji i upomnienie moderatora.

[Obrazek: XPg238x.png]
Może daj link do tego tematu, o którym mowa &D
Nie dałem Ci - za to że miales swoje zdanie w tamtym temacie, ale za to, ze w którejś tam głupiej skardze, gdzie każdy wyrażał swoje zażenowanie krótkimi tekstami, w tym i ja, zgłosiłes post z powodem SPAM - ok, jakbys zgłosił spam innym to ok, ale widząc akurat jedna osobe, akurat mnie, akurat po tym co napisałem - nie było w tym przypadku - sory, ale skarga za co tak naprawdę i o co? Popytaj innych jakie mają o mnie zdanie. Z każym zyję tutaj w zgodzie i z każdego szanuje tutaj nawet Ciebie, ale tekst:
(07-05-2014 20:03)Mefiu napisał(a): [ -> ]Zmasakrowałem go
pozostawię bez komentarza.

Napisałeś także, że spamuje i nie podaje powodów dlaczego wypowiadam się z niektórych wątkach. Na połowe pytania odpowiedziałem w znajomym CI wątku, a popatrz na skargi i podania - tam akurat nie jest miejsce do spamu i tego nie robię - obiektywnie wyrażam swoje zdanie popierając swoje opinie o regulamin. Wybacz, ale nie wiem czego się doszukujesz i chyba tego nie zrozumiem.
ZaQ napisał(a):pozostawię bez komentarza.
No pewnie, bo przecież po co? &D
ZaQ napisał(a):jakbys zgłosił spam innym to ok, ale widząc akurat jedna osobe, akurat mnie, akurat po tym co napisałem
Zauważyłem akurat Ciebie, bo tak się składa, że jesteś Moderatorem Forum, powinieneś dawać przykład innym, a nie napisać w temacie "aha?". Czyli wychodzi na to, że zwracając Ci uwagę zasłużyłem na negatywną reputację? &D
Za całokształt - wytłumacz mi sens tej skargi bo na prawdę nie mogę tego pojąć po co ona jest. Ulepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona - nie umiesz przyjąć krytyki jak facet na klate? No po prostu nie rozumiem. Pisalem, ze jestes ogarnietym fajny kolesiem, tylko mam ale do tej twojej sieci, a Ty wyjeżdzasz mi z takimi zgłoszeniami tekstami "zmasakrowałem go" - dziecinne totalnie i wgl dostales jakiegos nie powiem czego bo nie jest po 22.
Mefiu napisał(a):Czyli wychodzi na to, że zwracając Ci uwagę zasłużyłem na negatywną reputację? &D
(07-05-2014 20:44)ZaQ napisał(a): [ -> ]Za całokształt
ZaQ napisał(a):Nie dałem Ci - za to że miałeś swoje zdanie w tamtym temacie, ale za to, ze w którejś tam głupiej skardze, gdzie każdy wyrażał swoje zażenowanie krótkimi tekstami, w tym i ja, zgłosiłes post z powodem SPAM - ok, jakbys zgłosił spam innym to ok, ale widząc akurat jedna osobe, akurat mnie, akurat po tym co napisałem
Zastanów się człowieku... &D
Za całokształt dostałes reputke, a co do Ciebie i adma to już wiesz jakie mam zdanie.

^^^^myśleć, wow wow^^^^
Jeżeli chodzi o mnie, to uważam, że @▣ ZaQ jako moderator powinieneś bardziej się wysilić i jeśli już dajesz negatywną reputę to z sensownym argumentem ;)
No dobra, nastepnym razem będę bardziej kreatywny Igorze &D Zapewniam Cie, chodź mam nadzieję ze nie biędzie kolejnego razu :)
Przekierowanie